" " " "

STAGE 1: szkolenie jazdy sportowej – sport driving experience

Program Fastline Racing Academy oferuje profesjonalne szkolenia indywidualne z Mistrzem Polski w zakresie jazdy sportowej za kierownicą supersamochodów.

Przeznaczony dla osób, które nie mają doświadczenia z jazdą samochodami wyścigowymi po torze. Podczas tego programu, uczestnik zostanie przeszkolony z wiedzy teoretycznej jak i odbędzie praktykę jazdy samochodem sportowym po torze, pod okiem profesjonalnych instruktorów – utytułowanych zawodników.

Realizowany również w formie eventów firmowych na torach.

Część teoretyczna

To 45 minutowy wykład na temat podstawowych informacji związanych z wyścigową jazdą po torze. Skierowany jest do osób, które nie miały wcześniej do czynienia z profesjonalną jazdą sportową. Przeprowadzany jest przez naszych instruktorów, zawodników motorsportowych, którzy chętnie dzielą się wiedzą zdobytą przez lata swojego doświadczenia na torze, za kierownicą sportowych samochodów.

Część praktyczna

To trening jazdy samochodem sportowym po torze. Przeprowadzany jest w formule 1:1 z instruktorem – instruktor zawsze siedzi na prawym siedzeniu pasażera, dzięki czemu skupia swoją całą uwagę na jednym uczestniku. Trening zaczyna się pokazowym okrążeniem wykonywanym przez instruktora, a następnie uczestnik przesiada się za kierownicę samochodu. Trening jazdy samochodem wyścigowym to jazda po torze w sesjach.

Podczas wykładu uczestnik dowie się o:

Podczas treningu na torze uczestnik nauczy się:

Miejsce:

Pakiety:

Pakiet zawiera 30 min wykład z teorii jazdy sportowej oraz trening na torze w sesjach

*Istnieje możliwość odwołania rezerwacji terminu do tygodnia przed.

SZKOLENIE JAZDY SPORTOWEJ

STAGE 1

dla każdego

SZKOLENIE JAZDY SPORTOWEJ

STAGE 2

dla zaawansowanych

SZKOLENIE JAZDY WYŚCIGOWEJ

STAGE 3

dla ekspertów
i zawodników