" " " "

Mariusz Miękoś Racing

Mariusz Miękoś

Sportowiec, biznesmen, kierowca wyścigowy

W barwach Fastline Racing w latach 2020, 2019, 2018 i 2017 za kierownicą Lamborghini Huracan Supertrofeo i Porsche 911 GT3 Cup zdobył osiem tytułów Wyścigowego Mistrza Polski.
Na swoim koncie ma również starty w prestiżowym 24-godzinnym wyścigu w Dubaju dwukrotnie ukończonym na podium, liczne tytuły wicemistrzowskie w czempionacie narodowym WSMP, DSMP i w europejskiej serii Porsche GT3 Cup Central Europe.
Zawodnik Automobilklubu Wielkopolskiego.
Kierowca zespołu Fastline Racing, GT3 Poland, wcześniej zespołów Forch Racing, Lukas Motorsport, Seat Sport Polska, Fiat Auto Poland.

Założyciel Fastline Racing Academy, dzięki sukcesom za kierownicą wyścigówek stara się wykorzystać doświadczenie z torów i rozwijać programy treningowe jazdy sportowej i wyścigowej.
W równolegle prowadzonej agencji Fastline Advertising realizuje unikatowe eventy na torach w cyklu Sport Driving Experience, w ramach których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat szybkiej i skutecznej jazdy sportowej na torze.

Doświadczony instruktor, szef teamu instruktorów Fastline Racing Academy. Ukończył programy Audi, Maserati, Porsche i Subaru, od 2008 pracował dla tych marek oraz prowadził niezależnie eventy na torach, m in Orange Business Extreme, Nokia, Cisco, Porsche, Orlen, Verva Racing Team.
Instruktor Porsche Driving Experience na Silesiaring w sezonie 2017.

Pasjonat sportów ekstremalnych, aktywnie uprawia kiteboarding, windsurfing, snowboarding, freeriding, XTB, MTB, downhill.

Żona Magda, córka Lena, synowie Mateusz, Mikołaj i Filip.

Kariera torowa i wyniki: