" " " "

Eventy Firmowe

Niezapomniane wrażenia, emocje, spotkania z najbardziej utytułowanymi kierowcami wyścigowymi w Polsce – to wszystko i wiele więcej możecie Państwo ofiarować swoim klientom oraz pracownikom.

Szkolenia na torze to świetny sposób zaangażowania:
– partnerów biznesowych (cel: budowanie lojalności klientów)
– pracowników  (cel: integracja, motywacja, team building)


Oferujemy kompleksową organizację dedykowanych imprez firmowych czy wyjazdów integracyjnych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych z pełnym zapleczem i obsługą.

Sportowe supersamochody wzbudzają zainteresowanie nie tylko wśród fanów motoryzacji. Jazda za kierownicą legendarnego Porsche, Ferrari czy Alpine A110 będzie niezapomnianym przeżyciem. Goście będą długo wspominać wydarzenie, na którym przeżyli tyle emocji.

Stajnia eventowa Fastline Racing Academy to legendarne samochody sportowe:  Lamborghini, Ferrari, Maserati, Porsche, Mercedes AMG, Alpine, Ford RS, Toyota GR.

Do potrzeb race taxi oferujemy fabryczne wyścigówki stworzone tylko i wyłącznie do jazdy torowej: Lamborghini Huracan Super Trofeo i Porsche 911 GT3 Cup.

Wydarzenie na torze może kłaść nacisk na silne emocje, rywalizację, szybką jazdę, lecz także na przekazanie profesjonalnej wiedzy o technikach jazdy, będąc pełnowymiarowym szkoleniem z bezpiecznego prowadzenia samochodu.

Niezależnie od scenariusza, czas spędzony na torze będzie niezapomnianym wspomnieniem, ale też dogodnym miejscem do rozmów biznesowych i towarzyskich. Platformę do nich zapewni profesjonalna oprawa i europejski poziom hospitality, wzorowany na motorhome Formuły 1.

Dla najbardziej wymagających Klientów, obok wydarzeń na torze czekają przeloty helikopterem, górskie przeprawy off-road, wyprawy jachtami i skuterami na akwenach wodnych i wiele innych, które łączy miłość do adrenaliny i pasja prędkości.

45134

Kilometrów na torze

4230

Koni mechanicznych

1300

Przeszkolonych kierowców

Bezpieczeństo
Światowy poziom Sport Driving
Zaplecze konferencyjne
Twoje Grand Prix
Catering
Nagrody dla uczestników
Atrakcje towarzyszące

Napisz bezpośrednio do nas!

Łukasz Kaźmierczak – +48 603-102-665

lukasz.kazmierczak@greywolfgroup.pl

Magdalena Miękoś – +48 605-603-772

magdalena.miekos@fastlineracingacademy.pl