Eventy Firmowe

Niezapomniane wrażenia, emocje, spotkania z najbardziej utytułowanymi kierowcami wyścigowymi w Polsce – to wszystko i wiele więcej możecie Państwo ofiarować swoim klientom oraz pracownikom.

Fastline Extreme Events to unikatowe eventy realizowane dla klientów korporacyjnych. Scenariusze imprez przygotowane są dla dwóch kategorii uczestników:
– klientów firm (cel: budowanie lojalności klientów, nagroda)
– pracowników korporacji (cel: integracja, motywacja, team building)
Oferujemy kompleksową organizację dedykowanych imprez firmowych czy wyjazdów integracyjnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych z pełnym zapleczem i obsługą.
Dzięki temu, że nasz team stanowią czynni zawodnicy sportów motorowych na arenie międzynarodowej, wiemy, jak sprawić, by każdy uczestnik poczuł się jak profesjonalny kierowca wyścigowy podczas swojego wyścigu życia 😉

Sportowe supersamochody wzbudzają zainteresowanie nie tylko wśród fanów motoryzacji. Jazda za kierownicą legendarnego Porsche, Ferrari czy Alpine A110 będzie niezapomnianym przeżyciem, a jeśli przysłowiową „wisienką na torcie” będzie taxi drive u boku Mistrza Polski w wyścigowym Lamborghini Huracan Super Trofeo? Goście będą długo wspominać Wasze zaproszenie.
Stajnia eventowa Fastline Racing Academy to legendarne samochody sportowe
– Lamborghini
– Ferrari
– Maserati
– Porsche
– Mercedes Amg
– Alpine
– Ford RS
– Toyota GR
Do potrzeb race taxi oferujemy fabryczne wyścigówki stworzone tylko i wyłącznie do jazdy torowej – Lamborghini Huracan Super Trofeo i Porsche 911 GT3 Cup.
Wszystkie powyższe auta należą do naszej stajni, są profesjonalnie przygotowane technicznie do jazdy sportowej przez serwisy obsługujące na co dzień team wyścigowy.
Dopasujemy ofertę do indywidualnych wymagań Klienta. Przygotujemy event ukierunkowany na silne emocje, rywalizację, szybką jazdę lub program zawierający duży pakiet profesjonalnej wiedzy o technikach jazdy, będący pełnowymiarowym szkoleniem #sport driving. Niezależnie od scenariusza czas spędzony na torze będzie niezapomnianym wspomnieniem, ale też dogodnym miejscem do rozmów o biznesie i nie tylko, Platformę do nich zapewni profesjonalna oprawa i europejski poziom hospitality wzorowany na motor home Formuły 1 z pełnym serwisem.
Supporting events
Dla najbardziej wymagających Klientów obok wydarzeń na torze czekają przeloty helikopterem, górskie przeprawy off-road, wyprawy jachtami i skuterami na akwenach wodnych i wiele innych, które łączy miłość do adrenaliny i pasja prędkości.
Zaufali nam m.in.:
Orange, Nokia, Cisco Systems, Orlen, Verva Racing Team, Porsche Centrum Łódź, Coast2coast, Canon, BRS, HBO, Cisco Systems, Samsung, Playstation, Chiesi, Toyota Jaworski Auto.